יה - לי יזמות

מאחורי הקלעים

עבודות שטח יה לי יזמות

הצוות שלנו

השותפות שלנו עם לקוחותינו מבוססת על אמון הדדי, מקצועיות ואיכות. אנחנו עושים את הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו וממקסמים הצלחה. בין אם אתם מחפשים יועצי בנייה, מפעל, ליווי לעסק או מעצבי אדריכלות, לנו רשת העובדים האיכותיים והמקצועיים ביותר עבורכם. 

אנשי נדלן

סוכנים ואנשי נדלן

במחלקה צוות סוכנים איכותי ומקצועי, ביניהם סוכני נדל"ן בעלי ניסיון רב בתחום איתור דירות ומבנים בהתאם לבקשות הצרכן.

קבלני בנייה

קבלני בנייה

חברתנו מספקת את הטובים ביותר בענף הבנייה בארץ, שידאגו להבנת צרכי הלקוח וקיומם בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. ביניהם קבלני שיפוץ, קבלני בנייה ועבודות שלד, קבלן גמר ועוד.

עיצוב ואדריכלות

מעצבים ואדריכלים

לרשותנו מעצבי הדירות והאדריכלים מהשורה הראשונה. אלו ידאגו לכל השלבים הכלולים בתחום, החל מבחירת החלל הנכון ועד לעיצובו בפרטים הקטנים.

מחלקת דיגיטל

משווקים דיגיטלים

יה - לי יזמות מספקת ללקוח שירותי שיווק, בניית אתרים, קמפיינים ממומנים, דפי מדיה ברשתות החברתיות וכדומה. אלו נועדו לשרת את הלקוח ולקדם את עסקו בציבור הרחב.

מלווים עסקיים

מלווים עיסקיים

עסקים שונים זקוקים לייעוץ במטרה לקדם את העסק ולהגדיל רווחים. לרשותנו מומחים לשיפור וייעול העסק לצד חיזוק מנהלי ועובדי החברה, כגון, יועצים מומחים, קואוצ'רים ורואי חשבון.

יעוץ משכנתאות

יועצי משכנתאות

במטרה לקבל את המשכנתא המותאמת ללקוח לצד חיסכון כלכלי, אספנו את אנשי המקצוע הראויים והאיכותיים ביותר. יועצי משכנתאות, עורכי דין וכלכלנים שישיגו עבורכם את המשכנתא החסכונית ביותר.

באו נעשה משהוא גדול ביחד

/*